Prekių pristatymas Lietuvoje, 1-3d.d.

Prekių kurių nėra sandėlyje pristatymas, iki 10d.d.

Dėl Kitų šalių teirautis telefonu ar elektroniniu paštu.

Užsakymai bus išsiunčiami per bendroves, UAB DPD Lietuva,UAB OMNIVA Lietuva.

Visa informacija apie bendrovių:, UAB DPD Lietuva,UAB OMNIVA Lietuva darbo valandas, (pristatymo laiką) ir paslaugas yra nurodyta jų interneto svetainėse, kuriose yra kiekvienai šaliai, kurioje bendrovės vykdo savo veiklą, skirtas atskiras tinklalapis.

Pristatymo kaina:

DPD paštomatai; 2€

DPD kurjeris; 3€

Omniva paštomatai; 2.40€

Pirkėjas įsipareigoja nurodyti tikslią prekių pristatymo vietą.

Pirkėjas įsipareigoja prekes priimti pats. Tuo atveju, jei Pirkėjas prekių pats priimti negali, o prekės pristatytos nurodytu adresu, Pirkėjas neturi teisės reikšti Pardavėjui pretenzijų dėl prekių pristatymo netinkamam subjektui.

Visais atvejais Pardavėjas atleidžiamas nuo atsakomybės už prekių pristatymo terminų nesilaikymą, jeigu prekės Pirkėjui nėra pristatytos arba pristatomos ne laiku dėl Pirkėjo kaltės arba dėl nuo Pardavėjo ne priklausančių aplinkybių.

 Pirkėjas privalo nedelsiant informuoti pardavėją, jeigu siunta gaunama pažeistoje pakuotėje, jeigu siuntoje gautos ne užsakytos prekės arba netinkamas jų kiekis, nepilna prekės komplektacija.

Jei prekė grąžinama Pardavėjui dėl Pirkėjo kaltės neteisingai nurodyto arba netikslaus adreso, arba jeigu prekė grąžinama pardavėjui neatsiėmus jos iš paštomato per maksimalų jos saugojimo terminą, Pirkėjas privalo Pardavėjui sumokėti pakartotino persiuntimo išlaidas, o jei prekės buvo grąžintos iš paštomato arba kurjerio- padengti Pardavėjui ir prekės grąžinimo kaštus. Pirkėjui atsisakius pakartotinai priimti siuntą.